Nabídka

My jsme HOFR. Česká firma s vůní kávy

Pražírna kávy HOFR je fungující, malou firmičkou se sídlem ve Žďárských vrších, v rodinném domě na Blatinách. Byla založena v roce 1990 společníky Honzou a Františkem. Později se pražírna stala ryze rodinným podnikem, vedená pod taktovkou manželů Jarmily a Františka Kašparových.

     V nynější době se pražírna zaměřuje na produkci jedné vlastní směsi, a to výběrové kávy HOFR. Jedná se o rodinný recept, ke kterému se řadou zkoušek a experimentů, kombinováním různých kávových druhů a jejich poměrů pražírna během své kávové existence postupně propracovala.

Káva se praží na základě pravidelných objednávek s odběrateli a poté se upraží potřebné množství, které je následně doručováno klientům. Praží se jednou, dvakrát měsíčně.

      Jako regionální malovýrobce se pražírna orientuje na dostupné okolí a snaží se zaplnit mikroskulinky zcela nasyceného trhu. Stále si drží dlouholeté, věrné zákazníky, z nichž někteří jakoby byli již součástí firmy. I proto velmi dbáme na kvalitu, stálost chuti a vůně, která se stala specifickou.

Články